Ana sayfa

Zhangjiagang Longjun Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Zhangjiagang LongJun Machinery Co, Ltd, araştırma ve geliştirme, örme makine işletmelerinin profesyonel üreticisi olarak üretim, Jiangsu eyaleti Zhangjiagang Şehir Tangqiao şehir yolunda şirket adresi (204 Ulusal Otoyol), şirket inovasyon ittifak Çin ayarlanır Tekstil Birliği üyesi birim, ana birim 2011 yılında Çin Tekstil Makineleri dairesel atkı örme makinesi endüstri standardı bir revize, şirket "üretim, öğrenme ve araştırma," platformu tam olarak kullanmak, ulusal olarak katılmak ve ulusal tamamlamak istihbarat geliştirme görevi örgü makineleri ve ekipmanları, teknik düzeyde endüstride ön runner durumu korunur .

Ana ürünlerimiz: Tek jarse yuvarlak örgü makinesi serisi, çift jarse yuvarlak örgü makinesi serisi,

dikişsiz (iç çamaşırı) örgü makinesi serisi.

Değişebilen pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için, akıllı ve çok fonksiyonlu ürünleri araştırmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Firmamızın bir örgü teknolojisi eğitim merkezi kurması Groz Beckert firmasından güçlü bir destek aldı. Sizlere profesyonel teknisyenler sunmak için bazı tekstil üniversiteleriyle işbirliği yapıyoruz.

Firmamız sıkı kalite ilk 、 sıkı yönetim 、 sürekli yaratıcılık ve yenilik mot sloganı sıkı ad

tatmin edici müşteriler.

Bu arada, size en iyi hizmeti verebilmek için mükemmel bir satış sonrası servis ekibi kurduk.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Zhangjiagang LongJun Machinery Co, Ltd, 2010 yılında bulundu research araştırma ve geliştirme, örme makine işletmelerinin profesyonel üreticisi olarak üretim, Jiangsu eyaleti Zhangjiagang Şehir Tangqiao şehir yolunda şirket adresi (204 Ulusal Otoyol), şirket ayarlanır yenilik ittifak Çin Tekstil Derneği üyesi birim, ana birim "üretim, öğrenme ve araştırma," platformun tam kullanımı yapmak, yıl içinde Çin Tekstil Makinaları dairesel atkı örme makinesi endüstri standardı bir revize edilmiştir, aktif olarak katılmak ve ulusal istihbarat geliştirme görevi örgü makineleri ve ekipmanlarını tamamladıktan sonra, teknik seviye endüstride ön koşucu statüsünü koruyor.

Çin Zhangjiagang Longjun Machinery Co., Ltd. şirket Profili Çin Zhangjiagang Longjun Machinery Co., Ltd. şirket Profili Çin Zhangjiagang Longjun Machinery Co., Ltd. şirket Profili Çin Zhangjiagang Longjun Machinery Co., Ltd. şirket Profili Çin Zhangjiagang Longjun Machinery Co., Ltd. şirket Profili Çin Zhangjiagang Longjun Machinery Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : LONGJUN

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5000000-700000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 50% - 60%

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!